Centrala

Biserka Mustač
biserka@gotra-logistika.com
+385 49 354 754

Servis

Dalibor Majerić
servis@gotra-logistika.com
+385 49 354 767
+385 91 3009 390

Prodaja

Luka Gašparević
luka@gotra-logistika.com
+385 49 354 773
+385 91 3009 394

IT, QM

Davor Špiljak
davor@gotra-logistika.com
+385 49 354 753
+385 91 3009 385

Uprava

Gordan Javorić
gordan@gotra-logistika.com
+385 49 354 777
+385 91 3409 005

Računovodstvo i financije

Trajanka Javorić
trajanka@gotra-logistika.com
+385 49 354 790
+385 91 3409 001
Mihaela Bele
mihaela@gotra-logistika.com
+385 49 354 780
Boris Cesarec
boris@gotra-logistika.com
+385 49 354 781
+385 91 3409 023
Marina Kovačićek
marina@gotra-logistika.com
+385 49 354 782

Štefanija Vešligaj
stefica@gotra-logistika.com
+385 49 354 785

Ana-Mari Vdović
racunovodstvo@gotra-logistika.com
+385 49 354 786
Romana Šoštar
romana@gotra-logistika.com
+385 49 354 787
Anđela Sinković
andela@gotra-logistika.com
+385 49 354 788

 

 

Organizacija transporta robe

Dubravko Mustač
dubravko@gotra-logistika.com
+385 49 354 750
+385 91 3409 002
Aleksandar Virgej
dispo@gotra-logistika.com
+385 49 354 751
+385 91 3009 700
Ana Štingl
dispo1@gotra-logistika.com
+385 49 354 752
+385 91 3009 600

Organizacija transporta vozila

Ivan Postonjski
ivan@gotra-logistika.com
+385 49 354 770
+385 91 3409 007
Sanja Firšt
sanja@gotra-logistika.com
+385 49 354 775
+385 91 3009 391
Tihana Šurbek
tihana@gotra-logistika.com
+385 49 354 771

GOTRA LOGISTIKA d.o.o.
Sjedište: Adolfa Thierrya 4, HR-49218 Pregrada

MBS: 080078349
OIB: 66545217126

Osnivači/članovi društva: Gordan Javorić
Gotra logistika d.o.o. za usluge i trgovinu upisano je pri Trgovačkom sudu Zagreb pod reg.ul.br. 1-21739
Temeljni kapital: 26.365.800,00 kuna, uplaćen u cijelosti

ZAGREBAČKA BANKA D.D., Trg bana Josipa Jelačića 10, Zagreb
Iban: HR0623600001101244366
Swift: ZABAHR2X